Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudok Winamphoz egyedi...

Hogy tudok Winamphoz egyedi skint készíteni?

Figyelt kérdés
Találtam egy skinamp nevű progit, de az nem elégítette ki igényeimet, szeretném Én megtervezni a gombokat stb. Szóval egy részletes szerkesztő programra, esetleg leírásra lenne szükségem.
2009. dec. 11. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
A Winamp hivatalos oldalán mindent megtalálsz, csak keresni kellene.
2009. dec. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ajj de kedves vagy... Asszed ha ennyire tudnék angolul feltettem volna ezt a kérdést? Ennyi erővel azt is írhatnád segítségre hogy 'Használj google'-t. De feltételezni mertem hogy itt segítőkész emberek fognak írni, mert valószínű h aki ideír, az már egy pár oldalt végigjárt... -.-"
2009. dec. 12. 16:19
 3/8 compactegon ***** válasza:

Miért? Igaza van.

Itt a link amúgy, a fejlécben ott van az általad is említett "skin".

[link]

2009. dec. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz angolul, tanulj meg. Ha olyan haszontalan dolgokra van időd mint a Winamp skin gyártás akkor nyugodtan választhatsz magadnak értelmesebb elfoglaltságot. Írhattam volna azt is hogy használj Google-t, vagy bármit. Te azt gondoltad hogy a több oldalas dokumentációkat amik a Winamp oldalán vannak majd valaki itt szépen lefordítja neked a ráérős szabad idejében? Te kis elégedetlenkedő időmilliomos.
2009. dec. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ti aztán kedves emberek vagytok...valaki feltett egy kérdést,nem tudom mit kell terelni a témát,h tanuljon meg angolul ahelyett,h skineket gyárt...(kedves válaszoló,honnan tudod,h a kérdező esetleg nem perfekt német:))-csak egy feltevés volt).De tényleg nem értem,elvileg ez az oldal azért van,h segítséget kérjünk nem pedig arra,h UNATKOZÓ "BÖLCS" emberek itt észt osszanak...amúgy meg te is tanulhatnád az angolt ahelyett,h számodra hülyének tartott kérdésekre "válaszolj" :)) bocs az offért,de már nagyon idegesítővé kezd válni ez az oldal...és mielőtt belém kötne valaki,én winamp témában keresek,mert szintén skineket gyártok(megjegyzem amelett h naponta előveszem az angolt:))
2009. dec. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"amúgy meg te is tanulhatnád az angolt ahelyett,h számodra hülyének tartott kérdésekre "válaszolj""


Én tudok angolul és németül is. Általánosban megtanultam mindkettőt önerőből és papírom is van róla. Ha nekem ment, megy másnak is. Arról nem én tehetek hogy az emberek egyre "hülyébbek".

2009. dec. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
És ez mégis hogy jön ide????Én csak erre lettem vna kíváncsi.Egyszerűen csak annyit nem értek,h miért kell itt lehurrogni az embereket...
2009. dec. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyszerűen megkérdeztem hogy tud-e valaki olyan oldalt, ahol leírják lehetőleg magyarul. Igaz, ez nem szerepelt a kérdésben, de az 1. általam elküldött hsz-ben szerintem egyértelművé vált. Nem tudok németül, angolul igen, de annyira nem hogy végighámozzam magam azon az oldalon, mivel nem vagyok "időmilliomos". Egy K*BASZOTT szóval nem említettem, hogy valaki fordítsa le helyettem. Igen, az emberek egyre "hülyébbek" ahogy írtad. Ha valaki nem tud olyan oldalt, ami nekem segíthet, akkor ne írjon inkább senkit. Ide csak két közmondást/szólást írnék: Akinek nem inge, ne vegye magára. Okosabb lettél volna, ha csöndben maradtál volna.
2010. máj. 9. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!