Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nincs valami olyan porgram...

Nincs valami olyan porgram amiben XP-n be tudom állítani rendszergazdaként hogy a felhasználói fiókokban mit lehessen csinálni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ehez csak a felhasználoi fiokot kell modositani és ott meg adhatod hogy ki mit csinálhat a gépen. pl Telepités, Programok modositása, vagy semmit nem engedsz meg a felhasználoknak
2009. dec. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Felügyeleti eszközökben találsz ilyen programokat ("snap-in"-eket), mind az MMC-ben futnak (az az ablak, amit majd látsz).
2009. dec. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem értem hogy mire gondolsz... valaki irja le részletesebben hogy hogyan lehet RÉSZLETESEN beállítani minden ilyen felh. fiókos dolgot, mert a felh. fiókoknál van az nagyon kevés, csak 2 dologból lehet választani hogy rendszergazda, és krolátozott jogok semmi más :(
2009. dec. 14. 16:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden egyes proginál be lehet állítani. Rendszergazdai oldal, Minden program, Sajátgép, Program Files. Itt jobb egérgomb kattintás, Tulajdonságok, Általános, mellette a Biztonság. Itt lehet engedélyezni, mihez férhet hozzá a Korlátozott fiókról bárki. Beteszed vagy kiveszed a pipát és kész.
2009. dec. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha jól tudom, akkor a csoportházirend a futtatásba-> gpedit.msc vagy ilyesmi néven van XP alatt. Ott aztán agyon lehet korlátozni mindent. oda kellene bejutnod, mert ott mindent be tudsz állítani ami neked kell.
2009. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Rendszergazdai oldal, Minden program, Sajátgép, Program Files. Itt jobb egérgomb kattintás, Tulajdonságok, Általános, mellette a Biztonság"


nem találom... mi az a rendzsergazdai oldal?? Ha rámegyek hogy tulajdonságok nincs olyan hogy biztonság, valami jó kis progi nincs? a csoportházirendbe sem lehet olyan szépne beállítani dolgokat, hogy meik program futhassson, melyik fájlkat lehessen megnyitni stb...

2009. dec. 14. 21:41
 7/8 anonim ***** válasza:
A felügyeleti eszközökben a helyi biztonsági házirendet indítsd el rendszergazdai jogosultsággal (tehát ha nem úgy vagy belépve, akkor jobb gomb, futtatás más néven... Itt egy pár dolgot be tudsz állítani, nem tudom, mire van szükséged.
2009. dec. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
arra hogy egyesével be tudjam állítani hogy milyen programok futhassanak
2009. dec. 14. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!