Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft Word. Hogy tudom a...

Microsoft Word. Hogy tudom a hiperhivatkozás alatt lévő fájlokat is elmenteni a dokumentummal együtt?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy van egy word dokumentumom, amiben vannak hiperhivatkozások fájlokra. Hogy tudom megoldani, hogyha letöltöm a dokumentumot, akkor a hiperhivatkozások alatt lévő fájlok is megmaradjanak. Mondjuk, ha én ezt az anyagot egy CD-re szeretném rátenni, és internet nélkül tudjam megnézni a hivatkozások alatti egyéb dokumentumokat. Milyen megoldást javasoltok, ha esetleg egyszerűen nem lehet megcsinálni?
2009. dec. 11. 13:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést, maga a fájl, ahol a hiperhivatkozások vannak PDF.
2009. dec. 11. 13:14
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogyha a hiperhivatkozások .pdf fájlra mutatnak valahol, pl:

www.ezegypelda.hu/ez/1.pdf , akkor a linken egy jobb klikk:

Hivatkozás mentése más néven, lemented. Word-be pedig törlöd a hiperhivatkozást és beteszel helyére egy olyat, ami már a letöltött fájlra mutat. Nem nehéz dolog, mivel csak tallózni kell.

2009. dec. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, csak az a baj, hogy a fájl, ahonnan mentenem kéne a fájlokat PDF. Ebben a fájlban pedig van vagy 100 hipervhivatkozás és a hivatkozások alatti fájlokat kéne lementenem cd-re, hogy később meglegyen.
2009. dec. 13. 12:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!