Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehetnek annak következményei...

Lehetnek annak következményei ha egy játékban jogtiszta másolattal kapcsolatos hibát észlel többszöri próbálkozással is? Úgyértem nem e jelentődik ez valahová stb hogy nem legaális vagy iylesmi?

Figyelt kérdés
Előszöris bocsánat ha a kérdés hülyén hangzott de ilyen problémám még nem volt.Torrentként letöltöttem a Sims 3-at és 2 kiegészítőjét kiírtam őket lemezre az alapot próbáltam crackelni de mindig azt írta mikor már majdnem betöltött a város is a játékban,hogy nincs benn a lemez. Lehet butaság de így feltelepítettem a pets-t is rá ott pedig ugyanígy megnyitotta és azt írta ,hogy "Lemezhitelesítés sikertelen- Nem tudjuk megerősíteni, hogy a birtokodban lévő játéklemez a The Sims 3 jogtiszta másolata. Kérjük, fedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálatunkkal!" ezekután kikapcsoltam a netet és megpróbáltam újra crackelni igazából nem nagyon értek az ilyen dolgokhoz csak ment már olyan játékkal amit nem letöltötem hanem kiírták nekem és úgygondoltam hátha megy így is..
2014. febr. 24. 13:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!