Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mozilla Thunderbird 3. 0...

Mozilla Thunderbird 3. 0 mindenkinek ilyen pocsék? A végleges verzió lehet bugos?

Figyelt kérdés
Letöltöttem, rátelepitettem a régebbire, de nem ismerte fel a Gmail postafiókot. Mindenáron új jelszót akart. Töröltem, teljes újat telepitettem, ez meg csak a Google Mail-t ismeri, a Gmailt nem! Mozilla szerveréről töltöttem le. Visszatettem a régit.
2009. dec. 11. 02:16
 1/8 anonim ***** válasza:

tudtad, hogy a Gmail és a Google Mail egy és ugyanaz?

fail -.-

2009. dec. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
xD
2009. dec. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem ugyanaz, a Google Mail-nál az email-cím vége gmail.com, a másiknál googlemail.com. SMTP szervere is más.
2009. dec. 11. 18:44
 4/8 anonim ***** válasza:

első vagyok

googleba írd be: gmail egy másik ablakban pedig hogy google mail

Gmail:első találat: A Google-féle e-mail rendszer(mail.google.hu)

google mail:első találat: -||-

egy és ugyanaz, a gmail a google mail rövidítése

2009. dec. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem megy, nem hajlandó felismerni az SMTP szervert. Nem értem, mi baja van.
2009. dec. 11. 22:15
 6/8 A kérdező kommentje:
Megvan. Nem lehet a régebbi frissitésével telepiteni, csak akkor működik normálisan, ha újat teszek fel. Marhajó, most tölthetem át a leveleimet a webes Gmailról és írhatom újra a címjegyzéket. Gratula a Mozilláéknak.
2009. dec. 12. 18:26
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként gratula ESET-éknek is, mert az ESS tűzfala összeakad a Thunderbird 3.0 biztonsági beállításaival. No comment.
2009. dec. 13. 22:41
 8/8 anonim ***** válasza:

első vagyok

ha ennyire utálod, akkor töröld le, használj mást

2009. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!