Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nincs hang? A mixer-rel...

Miért nincs hang? A mixer-rel lesz valami baj (win7)

Figyelt kérdés

Hang az állítólag van, ha elindítok egy zenét akkor a vezérlőpult->hang-> nem tudom hol mozognak a kis csíkok (azok az izék, remélem tudjátok miről van szó), de "élőbe" már nincs hang.

Szerintem a mixer-be lett valahogy lenémítva, de a mixer nem nyitódik meg gép indításnál, és most a sajátgépből sem tudom elindítani.

Windows 7 van, xp-n van hang, itt is csak a mixer-t kéne megoldanom, rakjak fel új drivert?


2009. dec. 10. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég bonyolult a kérdés :D Ha simán zenét hallgatsz mondjuk winampal akkor van hang?
2009. dec. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nincs winamp-om, de KMPlayerrel, windows media playerrel is próbálkoztam, és egyiknél sem szól.

Megnéztem pár helyen, hogy nincs-e lenémítva, de sehol semmi sem volt néma.


De a mixer még xp-n is csinált olyat, hogy néha-néha lenémította magát, olyankor csak egy kattintás volt, és újra volt hang, de most a mixer nem akar elindulni se win indulásakor, se így utólag.

És azt sem tudom, hogy lehet letörölni (start menüben nincs uninstall, és a vezérlőpult->programok telepítése/törlésénél sincsen.


Próbáltam a driver-t megint felrakni, hátha azzal van a hiba, de más oldalról töltöttem le mint az előzőt, és a gépem meghalt kék színben (kékhalál).

De ezt így távolról lehet hogy nem tudja senki megoldani, próbálkozok valamit újratelepíteni.

2009. dec. 11. 18:31
 3/5 A kérdező kommentje:

Na most sikerült megcsinálni a hangot, csak raktam fel egy másik drivert, ami direkt win7-re terveztek.

De nem értem az előzőnek mi baja lett magától, de már nem fontos.

2009. dec. 12. 01:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az elözö egyszerüen nem ment win 7 alatt
2009. dec. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam volna erre, de még 2-3 napig volt hang, és csak aztán kussolt be hirtelen az összes hangfal.
2009. dec. 12. 12:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!