Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezen menne a Gta4? CPU: Intel...

Ezen menne a Gta4? CPU: Intel Celeron Dual Core E3300 2,5 HGz VGA: Nvidia geForce 8400 GS 512 MB RAM: 2GB 800 MHz HDD: 250 GB Tudom hogy nem valami erős, de ezt a gépet még nem vettem meg, tehát tanácsot kérnék, hogy érdemes-e.

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Celeron nem a legjobb játékokra.

Meg mostanában szerintem az Ati jobb videókártyákat gyárt.

De ha rákeresel a gépigényre, akkor meglátod, hogy menne-e.

2009. dec. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, rá is kerestem csak a prociban nem voltam biztos. Kösz a gyors választ
2009. dec. 10. 17:58
 3/7 bamboochatheone ***** válasza:
55%
A proci egy rakás szar.A Celeron csak fűteni jó meg dobálni egymást vele...Szerintem meg az nVidia jobb mint az ATi de ez saját vélemény.
2009. dec. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem csak a proci, a videókártya is gyengécske :/ Ha GTA 4-el szeretnél játszani szerintem ne vedd meg
2009. dec. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked 640x480 felbontás elég, akkor abban menne. Persze még ott sem full grafikán.

Ezekért az eszközökért 35-40 ezernél többet nem adnék. Olyan jó kis irodai-multimédia konfig...

2009. dec. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ezt nem hiszem el! Ugyan ez az konfigom, csak nekem nem ilyen hdd-m van! :D Ez a proci igen is jó hozzá, nekem a benchmark szerint 92%-ban használja ki. Videókártyám is ugyan ez de azt felejtsd el ha 15 fps-nél többet akarsz minimum beállítások mellett. Én amikor ezt összeállítottam akkor a legolcsóbb cuccokat választottam és ez volt a legolcsóbb kétmagos proci a webshopban. A Celeron csak annyiban különbözik a sima Inteltől hogy az L2 gyorsítótára kisebb, de ez minimálisan szól bele a teljesítménybe.
2010. aug. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Utolsó hozzászóló vagyok ismét, jó lesz ez a konfig csak a videókártyát felejtsd el a többi jó lesz. Személyes tapasztalat, nem okoskodás. 640X480-as felbontás meg nincs is, 800X600 a minimum, persze a commandline-nek köszönhetően mégis van. Nálam volt 2 napot kölcsönbe haverom harmincvalahány ezres HD 5750 Formula videókártyája, hát azzal nem mert megakadni. :D A pláne csak az volt hogy annyit ért (árban) mint mint az alaplap, a proci és a RAM egyben.
2010. aug. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!