Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik videó szerkesztő...

Melyik videó szerkesztő programmal lehet a lent írtakat teljesíteni?

Figyelt kérdés

Tehát a legfontosabb, hogy egyszerre lehessen lejátszani zenét és más hangot. Szóval adott egy film. Néma. A film alá szeretnék általam felvett hangot feltenni. Ez így megoldható lenne Movie Makerrel is, de nekem a beszédem mellé zenét is kéne raknom. Úgy, hogy egyszerre játsza le. Ezt viszont már Movie Makerrel nem lehet.

Nos milyen programot ajánlotok? És persze ezek mellé az alapok legyenek. Tehát videó vágás, feliratok, áttűnések, effektusok. Köszi.


2009. dec. 9. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:

SonyVegas 8

Tetszőleges számú audió tracket rendelhetsz hozzá a videóhoz, külön vághatod a hangot és a képet, bárhova fogod és húzod a hang részeket, tud külön fölvenni hangot utólag is a meglévő mellé amit teljesen külön tudsz kezelni.

2009. dec. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és itt egy kis magyar nyelvű kezelési leírás hozzá: [link]
2009. dec. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kérdésedre valaszolva az Ulead Video Studio 11 es jó kis program, sok dolgot tud vagányak benne az áttűnésék, effektusok es egyszerre ket hangsav is van benne tehát betudod rakni a saját hangod és a zenét is. Ennyi volt a kérdésedre a válasz, de szerintem amit akarsz MovieMakerbe is megtudod csinálni ha Win Service pack 3 asod van akkor mar az van fent a 2,1,4026,0-os verzió es abban benne van a 2 hangsav az Idősor megjelenése gombnál a Video mellett a +ra kattintasz és le jon 1 menu Attunes es (1)Hang alatta a (2)Hang/Zene. De ha régi verziod van itt egy link [link]
2009. dec. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És le lehet tölteni magyar verzióját valamelyiknek? Vagy, ha angol, egyszerűen lehet kezelni?
2009. dec. 11. 18:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez magyar MovieMaker : [link]

Egy kis gyakorlassal jo kis videokat lehet vele kesziteni.

2009. dec. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

-.-

Tudom... ismerem... és unom... nincs benne elég, ami nekem most kéne, szóval a legutóbbi kérdésem az volt, hogy amit válaszolók írtak programokat, azoknak van-e magyar verziója? Ha nincs, akkor egyszerűen kezelhető? Vagy ajánlatánok egy magyar progit a célhoz? KIVÉVE a MovieMakert

2009. dec. 11. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!