Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem Tf2-höz egy...

Letöltöttem Tf2-höz egy grafika javitó patchet és nem tudom mit kell csinálni vele?

Figyelt kérdés

"Open the Nvidia Inspector, in where says "driver version" (at the left) you well see at the right one icon. Click

on that icon (there is one image in the rar file). Then click on import user defined profiles (There is other

image on the rar) and selec TF2.nip . Then click on apply changes."

Nvidia felhasználóknak kell ezt a pontot megcsinálni én az vagyok de nem tudom hogy mit kell itt csinálni. Értem a szöveget de nem tudom megcsinálni.



#Team Fortress 2 #patch. grafika
2014. febr. 17. 14:46
 1/1 Zdroba Dani válasza:

Hát szerintem ne azt használd. Én tudok egy jobbat ami jóval erősebbre növeli az fps-t, és az a neve, hogy Chris Config. Itt egy tutorial, hogy hogyan rakd föl:

https://www.youtube.com/watch?v=GlmTSVUYNrs

2014. ápr. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!