Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen módszerekkel, programok...

Milyen módszerekkel, programokkal tarthatom "rendben" a gépemet?

Figyelt kérdés

Kaptam tesómmal egy új gépet, a régi már elavult volt.



Ezt TÉNYLEG szeretném karban tartani úgy, hogy évekig kitartson. (az előzőt kb 1 évente kellett újratepelíteni, mert fokozatosan mindig lassus.) Jó lenne nem úgy járni mint az előző.



Szóval, ezeket milyen programokkal, módszerekkel tehetem meg?


(Ha felsorolásokat írtok, és 2 márka ütközik, kérlek indokot írjatok miért is, meg hogy is..:))


2014. febr. 15. 19:48
 1/4 anonim válasza:
kezdjük ott, h legyen leglaább két partíciód, egyiken cask a windows legyen másikra/többire meg minden szutykot rakhatsz. programnak meg Advanced systam care-t javaslom, vagy ccleanert
2014. febr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ccleaner
2014. febr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ccleanert használtam eddig is, lehet napi 1GB fájlt eltávolított de... Nemmmm öö.. Nem nagyon láttam, vagy vettem észre javulást, vagy változást.


ACS-t nem használok. Régen azt használtam, a sok progija elnyűtte a gépet egy idő után.


A két Partríció vagy mi az megvan.. a (C:) és az (E:), amit ugyebár elég jól alkalmazom. Szükség lesz másegyébb?

2014. febr. 15. 21:02
 4/4 anonim válasza:
nemigen jut eszembe más, amivel javíthatnád a géped
2014. febr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!