Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért nem tudom föltelepitteni...

Mért nem tudom föltelepitteni az msn 2009 et? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Újra telepititettem a gépemet,és nem tudom föltelepitteni a 2009 es msn t!Letöltöttem,kicsomagoltam,és olyanok vannak bent,hogy:

-01crt.msi

-02contacts.msi

-03messenger2009hun.msi

-install.bat

-uninstall.bat


Az összeset elinditottam,de semmi! A régit amikor föl akartam raki,azt irta ki,hogy már fönn van a2009 es! sehol nem találom!Tehát nem tom fölrakni,ha pedig fölmegy esetleg,akkor pedig nem találom meg hogy hol van!


2009. dec. 8. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jól emléxem -03messenger2009hun.msi a legnagyobb indítóprogi, ezzel kell telepíteni.

Ha használtad az install.bat-ot, akkor fordulhat elő, hogy az istenért nem lehet telepíteni.

2009. dec. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
HAsználltam az install bat-ot,mert ugy irta az utasittás hogy elötte el kell azt is indittani! Nos akkor most mi is legyen? hogy is tom fölrakni????
2009. dec. 10. 22:04
 3/3 anonim válasza:
Nekem is ez van valószínűleg letöltve:) mert nekem is igy nézett ki nekem mükszik és szerintem igy gyorsabb mint az eredeti telepítővel -.-", nah most el kell inditani az install.bat nevű filet kifog dobni egy cmd-s ablakot irni fogja hogy 3/1, 3/2 3/3 press enter! akkor van kész :) az install.bat nevü filet kell elindítanod próbáld total commanderből elinditani vagy ha vistádd van akkor jobb klikk indítás rendszergazaként, de ha ez se megy akkor: [link] <-- ez a szabályos/normális telepítő ilyen vistás kinézete egy-két katt de vagy 10 min-ig rakja -.-" (szerintem ami neked van azzal próbálkozz de ha végkép nem megy akkor a linkel :))
2009. dec. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!