Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb program az...

Melyik a legjobb program az mp3 fájlok tömeges átnevezésére és az ID tag-ek átnevezésére?

Figyelt kérdés
Egyszerre több 100 fájlnévből kellene kiszednem internet címeket. És ugyan ezt kellene elvégezni az ID1, ID2, ID3 tag-eknél is mert ott is szerepelnek ezek az internetcímek.
2009. dec. 8. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

a fájlnév megváltoztatására a Total Comander nagy jó kis eszköz. nagyon szépen lehet programozni. (a file menüben van)


az idtag-ekre passz.

2009. dec. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem mondom,hogy ez a legjobb,én ezt használom:Mp3Tag.

Ugye milyen lényegretörő a neve. :D


[link]

2009. dec. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2009. dec. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Basszus hagyjátok már a Total Commandert,hol kezeli az az ID tag-eket.Már engem is bosszant,pedig nem is én kérdeztem. :)
2009. dec. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A 2. válasz a helyes válasz!!! Van egy bizonyos Replace azaz helyettesítő funkciója, mellyel a mai mp3 fájlok összes ID tagjaiban szereplő szavakat mondatokat lehet cserélni akár üres helyekké vagy bármiylen megadott helyettesítő szóra.


Egyszerre bármennyit! És egy pillanat alatt kiszedi az oda nem illő webcímeket például. De ugyanígy lehet vele saját dolgokat beírni, bárhová!!! Tökéletesen maximális 10 pont jár ezért a tippért!!! Köszönöm! Minden beírós részt lehet külön szerkeszteni (encoded, genre és hasonlók) ahová írva van azt jelzi nekünk. Ami pedig üresen van, azt nem. Így nem zavar a sok üres rész felsorolása. Nagyon tuti kis egyszerű programocska!

2009. dec. 9. 09:06
 6/6 A kérdező kommentje:

A total commander pedig szerintem már a múlté. Van mindenre már külön szakosított szoftver és nem foglalnak sok helyet. Én inkább teszek fel 10 olyan szoftvert ami tudja a TC hasznos dolgait, ámde sokkal többet nyújt nála. A fájlnevek átnevezésére amit a 3. válaszoló írt. Nos, ebben az esetben van egy másik szoftver ami mindenki számára érthető és nem kell #-t meg nemtudom miket írkálni hanem csak beírod amit szeretnnél és megcsinálja! A program neve: Miklsoft Easy File Renamer


[link]


Ettől jobb és egyszerűbb nem is kell.

2009. dec. 9. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!