Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok képet Paintbe...

Miért nem tudok képet Paintbe beilleszteni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy filmből képeket kivágni, és bmp vagy jpg formátumban elmenteni Paintben. Eddig mindig sikerült, de most azt csinálja a gépem,hogy megnyomom a print screen billentyűt, szépen ki is vágja, de amikor Ctrl + V-vel beillesztem, akkor nem azt a képet adja, amit kivágtam, hanem azt a méretű képet, ami a háttérben van a videorol. Hogyan tudom ezt megszüntetni?
2009. dec. 7. 23:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah, és ha el is mentem a képet, amit ki akarok vágni, azt később a képnézőben csak egy fekete felület mutatja...már tökre ki vagyok készülve...eddig sosem csinálta:@...most meg mind a 3 gépem:S
2009. dec. 7. 23:49
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ez azért van, mert a videó-lejátszó program nem hagyja magát. Ez ilyen jogi dolog. Se a printscreennek, se a paintnek nincs hozzá köze. A legtöbb lejátszó sosem fogja neked hagyni, hogy így szedj róla screenshotot, viszont szinte mindegyiken van lehetőség kép rögzítésére a programon belül (Pillanatkép, Rögzítés, vagy ilyen nevük van)

Tehát így próbálkozz.

2009. dec. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Screenshot készítése

[link]

[link]

2009. dec. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!