Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok ilyen Android Programot?

Tudtok ilyen Android Programot?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy, hogy keresek rá, vagy hogy mi lenne a neve, vagy egyáltalán létezik e ilyen...


Olyanra gondolok, hogy a mobilommal, fel akarok venni egy játékot..

A kamera elég rossz megoldás, és a képernyő felvevő programok közül, a screencast-et használtam/használom, csak az nem a legjobb videót csinálja..


És hogy van e olyan progi, ami úgy működik, hogy a telómat összekötöm a PC-vel..

És hogy a pc veszi fel a videót nagy felbontásban, akár 720-1080p-ben, és lagmentes felvételt biztosít?


Szóval van ilyen???



2014. febr. 8. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
LEtölthető nincs legfeljebb avermediával meg egy ilyen HDcp védelmet letiltó izével amit csak amazonról (amerika) tudsz rendelni + még hogy az avermedia live gamer kemény 40000 ft a másik kütyü meg egy huszas de ha nem hiszed el hogy ez igaz üsd be youtube-ba "TirexiHD" és ott vanakk neki androidos gameplayek :) Remélem segítettem.
2014. febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen telefonod van?
2014. febr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen igen, énis látam, azt a videot ahol be mutatta, azt a kütyüt...

Hát itt ténleg az ára a gond, mert kemény 60rugót, csak azért, hogy videót vegyek fel...hát..:/



Uh, nem a legújabb, nemis a legerősebb teló..egy Lg optimus l9 p760....


Az összes gta úgy mediumon megy rajta...

Mc4 is...

RR3,Asphalt8,cod, úgyahogy minden játék megy rajta, legalább mediumon...És kivan Root-olva...

2014. febr. 8. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!