Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a Rome: Total...

Letöltöttem a Rome: Total War-t. Feltelepítettem, de nem nyitja meg. Valami ötlet, hogy tudjam megcsinálni? (sűrgős)

Figyelt kérdés
Azt írja hogy "Please insert the correct CD-ROM, select Ok and restart application." Amikor a cracket telepíteném akkor meg ezt irja: "Az alkalmazást nem sikerült elindítani, mert az mss32.dll nem található. Az alkalmazás újratelepitése megoldhatja a problémát.

2014. febr. 6. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
2014. febr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az mss32.dll is megvan, de nem tudom hova rakjam a játékon belül. (Amúgy D:-re raktam)
2014. febr. 6. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Itt írnak a hibajelenségről. Újra kell telepítened a játékot. Telepítésnél a "Program Files (x86)"-ba telepítsd a kiválasztott meghajtón. Ha tetszik a játék, ma már olcsón hozzájuthatsz :)


alap:

[link]

komplett:

[link]

2014. febr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én D:-re raknám, de ott nincs ilyen mappa. A C:-re meg nem akarom tenni mert azon van a Windows.
2014. febr. 7. 15:15
 5/6 A kérdező kommentje:
Újraraktam, most C: -re. Ugyanaz...
2014. febr. 7. 16:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Vedd meg, és ha baj van vele, kérdezd meg a technikai támogatást.
2014. júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!