Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 van a gépemre...

Windows 7 van a gépemre telepítve és ma amikor bekapcsoltam egy olyan üzenetet írt ki, hogy nem olvasható az állapot és hogy nincs aktiválva a windows?

Figyelt kérdés
Tegnap még tökéletesen működött, igazából most sincs vele semmi probléma, azon kívül, hogy nem tudom megváltoztatni a témát, olyan most minden, mintha egy régebbi programot használnék, mint mondjuk ami egy xp-n futott. Ilyan esetben mit tudok csinálni? Nem tudom jó helyre írtam e ki a kérdést, ez jutott eszembe először.
2014. febr. 4. 22:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Aktiváld be a kalózverziódat!


Itt egy aktivátor hozzá:

[link]


Az összes win7-hez jó, a recommended opciót válaszd ki, és hagyd hogy végezze a dolgát. Lesz 2 újraindulás, utána több gondod nem lesz a winfossal.

Ja és persze az aktivátort adminisztrátorként futtasd! (Jobb klikk => Futtatás adminisztrátorként)

2014. febr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!