Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan lehet letölteni a...

Honnan lehet letölteni a CfosSpeed-et?

Figyelt kérdés
Már egy csomó helyről letöltöttem de mindegyiknél valami olyasmit írt ki a telepítés közben hogy ,,ha ezt telepítem akkor azzal megingathatom a rendszer stabilitását,,.Honnan töltsem le úgy hogy ezt ne írja és rendesen működjön?Kérlek segítsetek!!!
2009. dec. 6. 15:36
 1/4 anonim válasza:
Ezt a figyelmeztetést a szerzők tették bele, hogy ha lassulni érzed a géped vagy olyan dolgokat csinál, amiket a telepítés előtt nem, akkor a program tehet róla. Kötelességüknek érezték beletenni, ergo minden verzióban benne van / lesz, mint minden olyan szoftverben nagyjából, ami a rendszered beállításaiban "turkál".
2009. dec. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát ha felteszem nem fog károsodni a rendszer?
2009. dec. 9. 15:48
 3/4 anonim válasza:
Alapbeállításokkal nem hinném. Szerintem egy próbát megér Nálad, de szoktak figyelmeztetni programon belül is, hogy csak azokat az értékeket állítsd el, amikben biztos vagy, máskülönben lehet, hogy pont az ellenkezőjét éred el vele (pl. gyorsulás helyett radikális lassulás, instabil hálózat, stb.). Sok sikert!
2009. dec. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Felraktam és nagyon király, semmi gond nincs vele:)Köszi a segítséget:)
2009. dec. 19. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!