Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A sims 3 world adventures...

A sims 3 world adventures kiegészítőt akarom telepíteni, de mikor frissíteni akarja az alap játékot, akkor hibát észlel és leáll. Miért?

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt én sem tom hogy mért észlel hibád de annyit tudok h rakj fel egy új sims 3 patchet (töltsd le) és menni fog nekem is ez volt letöltöttem egy patch-ot és ment! Jó Játékot!
2009. dec. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
De légyszi küldj linket, hogy honnan szedted le és hányadik patch-et?
2009. dec. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Rossz a sims 3 verziója! Tölts le egy Sims 3 razor1911 nevű torrentet! Az biztos jó. Semmyilen frissítést ne futtass a sims 3-on hanem amint feltetted a sims 3-at azonnal telepítsd a világ körült és menni fog!

itt nézd meg a sims 3 alapjátékot:

[link]

2009. dec. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 cintia2005 válasza:

Egy sims 3 rajongó utmutatását tudjuk bekopizni neked,mert ő leirta pontosan hogy működik:

1.) letöröltem a Sims 3 alapjátékot (érdemes a mentett állásokat megtartani, mert az uninstall is gyorsabban végez)

2.) az eredeti játék mappáját (ahove telepítve volt), ami megmaradt, azt teljesen töröltem, semmi piszok ne maradjon

3.)újratelepítettem az alapot

4.)semmi crack!!!

5.)kiegészítő telepítésénél sikeres volt a frissítés

6.)a kiegészítőt megcrack-eltem

7.)fut a játék )

Ui: szerintem az alapjáték törlése után a mappát ajánlott törölni, mivel én kétszer játszottam el ezt az egészet, és elsőre nem töröltem, és nem is ment a kieg :S

remélem segítettem, jó szórakozást mindenkinek!

2010. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Sziasztok!


Nekem is ugyan ez a problémám. Már 3szor letöröltem az alapot és vissza telepítettem crack nélkül és még mindig ugyan azt írja ki. Frissíteni szeretné és mikor rá kattintok az igen-re akkor kiírja a hibát és leáll.

Mit tegyek?

Valaki segítsen!

Köszönöm

2010. febr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem is hibát észlel!!HELP!!
2010. márc. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Az sem mindegy hogy milyen a sims 3 alap játékod.... egy ideig nekem is ez volt a gond.... aztán leszedtem egy másik sims 3 alapot és most már 4 kiegészítőm is fennt van :)
2010. dec. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
én frissítettem minen de mikor meg cracekltem 3 akárhányas erzióról vissza ált 1reilyenkor mit lehet tenni?
2011. máj. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
és 1 szerre több kiegészítőnél mia tehendő mert én ugy csináltam hogy először alap sims3 semmi crack utánna kiegészítőket feltelepítettem megjelenési sorrendben és az utolsó feltelepített kiegészítőt crackeltem meg, a játék elindúlt de aztán kiirt vmi olyan hogy nem eredeti a sism házikedvenc vagy vmmi ilyesmi és ledobott :O
2011. dec. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ugyan ez a problémám, letöröltem az alapjátékot és mikor ujra raktam automatikusan crackeli le se tudom állítani, megprobáltam feltenni a házi kedvenceket de a frissitésnél meg áll
2013. febr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!