Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért megy le az FPS?

Miért megy le az FPS?

Figyelt kérdés

Counter Strike 1.6 játéknál ha füstbe megyek, vagy sok villanás, fény efekt van akkor stabil 100 ról lemegy az FPSem 15-20ra.

Intel HD Graphics 4000-el fut, próbáltam áttállítani az Nvidia-s kártyámra de azon nem lehet megnyitni a Cs 1.6-ot még ha le is tiltom az integrált kártyát...

Miért megy le az FPSem? Kezdetben nem csinált ilyet, csak most 1-2 hete



2014. jan. 26. 11:57
 1/5 A kérdező kommentje:

+

Laptopom van, proci: i7-3612QM (4 magos 2.10GHz, Turbóval 3.1)

Videókártya: 730m 2GB

8GB Ram

2014. jan. 26. 11:58
 2/5 anonim válasza:
Ez érdekes, ilyen bika hardverek mellett nem kéne lemennie, a hd graphics 4000 is nagyon erős cucc! én optimalizálási hibára gondolok.. de még ez sem biztos, hisz írtad hogy nem régóta csinálja ezt! nem lehet, hogy sok cucc fut a gépen a játék mellett? én ha játszom, akkor az óra mellett ami van sok szajré, mindet kilövöm, így kevesebb ramot eszik a gép, mondjuk a tied valami videomemória lehet, szal passz, de érdekes. :D
2014. jan. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
FullHD-n fut, az elején felmentem zombi szerverekre ahol ugye sok a villanás, lézer, fény efektek és stabil 60FPSem volt, vagy ha úgy állítottam be akkor 100.. szóval én sem értem mi lehet a gond.
2014. jan. 26. 12:04
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak az alap programok futnak, na meg a steam, esetleg teamspeak.. de az nem eszik sokat.
2014. jan. 26. 13:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha szerveren vagyok, a proci 3-4%-át használja a CS, a ramból pedig 120-150mbt
2014. jan. 26. 15:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!