Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 Telepítő lemezben...

Windows 7 Telepítő lemezben mely illesztőprogramok (driver-ek) találhatóak?

Figyelt kérdés

Meg szeretném tudni hogy milyen illesztőprogramokat/drivereket tartalmaz a telepítő lemez.


-Pontosan akarom tudni a verziók számát is

-Létezik valahol ilyen lista?


Én kerestem ,de nem találtam.


2009. dec. 3. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
mindenféle alaplapi illesztőprogramokat már a Vista is tartalmazott, így a Winfos 7 is tartalmaz. Mindegyik laphoz jó. Én ezt tudom.
2009. dec. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a gyári dobozos, üzletekben, interneten MEGVÁSÁROLHATÓ változat a következőket tartalmazza, az op.rendszeren kívül: Tűzfal, Word-pad, Paint, Tudományos számológép/mértékegység-váltó, Windows Media Center, Windows Media Player 12, Windows DVD Maker, (IE 8-at már nem, a jogos nemzetközi felháborodás miatt!)

más hardverek, drivereit nem tartalmazza. magyarán neked kell hozzá összeszedned.

2009. dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a progiba van integrálva (nem a csomagba) 1 driver kereső funkció, ha van élő Net kapcsolatod, akkor megkeresi a szükséges drivereket és letölti a gépedre! (csak az a gond, hogy nem mindig a megfelelőt) ezért érdemesebb, hagyományosan, válogatva letölteni.
2009. dec. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké köszi az információkat
2009. dec. 3. 22:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!