Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja ezt ki a sony...

Miért írja ezt ki a sony vegas pro 12: the following file could not be found. És hogyan tudom megoldani a problémát mert ha rámegyek az ignore message-ra akkor csak1sérült vlmt ad be amivel semit nmtok kzdeni. Hogyan lehet megoldani?

Figyelt kérdés
sony veagas, sony, vegas, sony vegas pro, sony vegas 12, sony vegas pro 12,
2014. jan. 20. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
El kéne olvasni hogy mi hiányzik... Ha nem csak vaktában kattintgatnál akkor pl nem írtad volna a kulcsszavakat a leíráshoz... Egyébként meg áthelyezted a klippet amiből kivágtad azért írja ki
2014. jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De én nem helyeztem át semmit. Csak elmentem a munkámat és mikor újra megnyitom akkor írmag ezt ki és próbáltam már mindegyik megoldást amiket felajáln és nem műkődik sehogy sem. Egybknt nem értem mit akarat mondani a kulcsszavakról ? Azért írtam ennyit hogy megtalálják a kérdésem.
2014. jan. 20. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!