Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fut rosszul a Crash Time 3?

Miért fut rosszul a Crash Time 3?

Figyelt kérdés
Jó a gépem de mégsem sok az fps-em, meg nem is egy nagy gépigényű játék. Nem írom le a konfigot, mert azzal nincs gond. Driverek is meg vannak. Értek hozzá úgyhogy ilyen alapdolgokat légyszi ne kérdezzetek Pl: milyen oprendszered van :) amúgy xp Előre is köszönöm.
2009. dec. 2. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Élsimítást állítsd be 0x-osra (antialias).


Milyen beállításokon van alacsony FPS? Ha magason, akkor vedd lejjebb a beállításokat.

2009. dec. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont ezt írtam hogy ilyet ne írjatok. De mivel simán el kéne bírni a gépnek, max. grafikán is tolhatnám 100 fps-el. Amugy sokat nem javul ha leveszem az AA-t
2009. dec. 2. 21:16
 3/3 Hintalow ***** válasza:

Figy, ha nem alapszintű dolgokra gondolsz, akkor ne itt kérdezd, inkább játékos fórumokat, esetleg prohardvert, vagy pcworld-ot próbálj meg, ott sokkal koncentráltabb a guruk aránya, itt azért csak elvétve akad olyan aki igazán benne van (nem bántásképpen mondom, mielött bárki magára veszi)

Régebben én is ott voltam, de olyan 2000-2002 körényékén lemaradtam, a mai játékokkal trükökkel nem vagyok tisztában (nem is nagyon játszom mai játékokkal)

2009. dec. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!