Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a baja az xp nek?

Darkss kérdése:

Mi a baja az xp nek?

Figyelt kérdés

Az xp-m úgy megsérült hogy nem tudom mi a baja?

Teszek egy képet de láttam már pár meghibásodást de ilyet még nem a kép itt van: [link]

Annyi történt hogy pasz elkezdet a fiokokat másolgatni de bejelentkezésnél csak 4van szóval nem tudom kérem a segitséget előre köszi


2009. dec. 2. 15:20
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Telepitenei tudom stb csak nem értem a szak szavat vagyis előte tegyem ujra????
2009. dec. 3. 17:09
 12/22 anonim ***** válasza:

nem értessz hozzá,szólj egy barátodnak h csinálja meg vagy vidd szervízve!


fogalmad sincs arról a telepítés előtti formázásról,akkor h tudsz telepíteni?Linuxxal meg mit akarsz?

2009. dec. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Formázni nem az hogy:

Pl: nálam adott C: és letörölöm újra létrehozom vagy mit...

és ráteszem az adott Operácios rendszert?

2009. dec. 3. 17:40
 14/22 Jenci ***** válasza:
A formázás az,hogy nálad letörlöd a C partíciót,majd újra létrehozod és ezután első lépésben a telepítő megformázza winchestert.
2009. dec. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Annyi az egész h a formázással minden MINDEN elfog veszni a gépedről

ennyi

És ügy rakd újra a rendszert

vagyis

Bekapcsolod a gépet.

Nyomogatod az F8- gombot

Kiválasztod a meghajtót amibe van a telepítőlemez.

Kiírja a vinyó adatait.

Rámész a nyilak segítségével a vinyóra.

Nyomsz 1 T> ENTER> L gombot és megint rámész ujra ENTER és már telepít is .

^^

Tömören

ha nem értesz hozzá haverodnak szólj vagy vidd szervizbe.

2009. dec. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

Megnéztem a képet, és ez nem vírus, annyiba szerencséd van, hanem a windowsnak van egy olyan hibája amit úgy hívnak hogy defender. Tulajdonképpen ez egy bug(hiba) a windowsnak, ami sajnos soknál előfordul. Attól jöhetett létre, hogy telepítésekor vagy nem jól sikerült a telepítés, azaz hibásan, vagy a windows frissítette magát, és sajnos olyankor sokszor előfordul hiba. A rossz hír az az hogy mindenféleképpen újra kell telepítened a gépet. Mindenki figyelmébe ajánlom hogy érdemes a windows frissítéseket saját kezűleg telepíteni, mert ha akkor telepíti a windows amikor kapcsoljuk ki a gépet, akkor nagy esély van arra hogy hibát követ el és ilyet, vagy még rosszabb hibát okozhat a gépben.

A formázás annyit tesz, hogy mikor telepíted újra a gépet, akkor be kell állítani a meghajtókat, hogy melyikre menyjen a windows stb. (patríciók) Ott van olyan lehetőség hogy meghajtó formázása, cask alul kell követni a képernyőn. Ha nem találnád akkor inkább bízd szakemberre a dolgot, mert nehogy nagy kárt tégy magadnak.

A linuxot ajánlom mint egy stabil oprendszert, de csak akkor ha a számítógépet programozásra, szerkesztésekre, vagy ezekhez hasonló komolyabb dolgokra szeretnéd használni. Ha esetleg Pc Game fun vagy, akkor ne számíts arra hogy sok játék fog futni linuxon, bár igaz ma már előfordul egy kettő.

Üdv, és sok sikert!

2009. dec. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Aha vagyis amikor SP3 frsititetem hiba jött elő

Mindenkinek köszönöm.

Segitenétek ebben is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2009. dec. 6. 13:58
 18/22 anonim válasza:
Nekem akkor volt ilyen mikor még elsőnek telepítettem újra az xpt nemnagyon értettem hozzá és nemformáztam le a vinyót és ez lett belőle
2009. dec. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Most megint telepiteni akartam és mijött elő:

[link]

2009. dec. 6. 18:59
 20/22 A kérdező kommentje:
holnap kapoma cd és rákerstem és meg vana mappa akor mi a baja???
2009. dec. 6. 19:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!