Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt a hibát irja ki a gép...

Ezt a hibát irja ki a gép idöközönként . A többi lent mit kellene csinálnom? Mi a hiba oka?

Figyelt kérdés
nem jöttem rá mi miatt jöhet elő de elöjön és ezt irja A"0x6f8917c2" címen található utasitás a "0x6f8917c2" memória címre hivatkozott. A memória terüeten nem végezhető el ez a művelet : read . és az h svchst.exe - Alkalmazás hiba
2009. dec. 1. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
futtass le egy memória tesztet
2009. dec. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem XP alatt régen rengetegszer kijött, soha sem tudtam, hogy mitől, néha már az agyamra ment. Valami memória hiba lehet a dologban. Amióta Vistám van ugyanazokkal a memóriamodulokkal, azóta seoha sem találkoztam még vele. Tehát érdekes a dolog.
2009. dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen énse arra gondolok h a hardverrel lenne a gond mert 2 gépnél ugyanazt produkálja...

az lehetséges hogy a pannonos net pelekavar? ( bár kétlem a dolgot )

2009. dec. 1. 21:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a pannonos net okozza, azt ki tudod deríteni. Töröld le mindenhonnan és telepitsd újra a modemet. Ha így is jelentkezik a hiba, akkor vidd el szoftver frissitésre.
2009. dec. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!