Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecrfat bukkit szerver...

Minecrfat bukkit szerver GroupManager hiba? (többi lent)

Figyelt kérdés
Minecraft bukkit szervert készítek. Most a rangoknáél megakadtam. A Grup Manegerrel készítem őket. A Groups. Yml ben átírtam a rangok nezét stb. Belépek adminná akarom tenni magam beirom /manuadd zozidalom Admin de nem megy és Guest ként jelenek meg pedig nem is csináltam ien rengot. Mi lehet a hiba?

2014. jan. 14. 17:00
 1/3 anonim válasza:
Az Essentials GroupManger -nek alapból vannak beállított rangjai. Valószínű ezért ír Guest -et. Az, hogy a te rangjaid miért nem mennek csakis konfig hiba lehet. Ha küldesz konfig file-t akkor szívesen ránézek. +Ha nem megy a Yml szekesztés, lehet, hogy neked könnyebb lenne chaten keresztül configolni a GM -t.
2014. jan. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Írd be commandblockba, vagy consoleba a parancsot
2014. jan. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1. válaszóló irtam privátban remélem megkaptad az üzenetet.
2014. jan. 25. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!