Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 Bétán nem működnek...

Windows 7 Bétán nem működnek a drivereim? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Mindig kidob egy ERRORT valami értelmetlen szöveggel, és pedig Windows 7 RCn és RTM-en működtek, és nem akarom feltelepíteni az rct és az RTMet sem csak a Beta kell... és sajnos a videó kártya driver csak .exe fileal van és az állandóan ERRORT dob ki és a laptopom típusa: Amilo Li 1705 és Windows 7 Bétának kellene legfőképpen a Videó Kártya driver mert a többi kisseb nagyobb hibákkal megy: WLAN, LAN, Audio és a drp.su weblapról töltöttem le a Windows 7 32bitre a Videó kártya drivert és amint mondottam mindig egy értelmetlen szöveggel dob ki egy ERRORT...
2014. jan. 14. 15:29
 1/8 P.O.C. ***** válasza:

A Beta nem csak egy hangzatos termékvonal név. Azért Beta, mert még nincs kész. Ebből az következik, hogy el kell viselned az ilyesfajta hülyeségeit.

Mi bajod pl. a stabil SP1 RTM -el? Bonyolítani akarod az életed? Vagy nem értem...

2014. jan. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%

Szabadulj meg az ilyen Béta,RC,RTM-es Windows-októl.

Inkább rakjál fel egy normális Windows 7-et.

Ultimate,Enterprise,Professional.

2014. jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de azok lefagynak... :( Pedig nagyon jó a gépem... :(
2014. jan. 14. 15:38
 4/8 A kérdező kommentje:
Meg raktam már fel ilyesmi kérdést de azon azt mondták hogy a Windows 8 Milestone jóval Windows 7 Beta előtt van...
2014. jan. 14. 15:39
 5/8 P.O.C. ***** válasza:

#2: Az RTM pl azt jelenti: Ready To Manufacture (Gyártásra készen!). Bitről bitre ugyan azt veszed meg a boltokban.

Te is sokat értesz hozzá...

2014. jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 P.O.C. ***** válasza:

"Pedig nagyon jó a gépem... :("


Ja, nagyon jó. Csak épp szar. Vagy te cseszel el valamit telepítés alatt, vagy csak hardver hibás a gép. RTM -et makulátlan hardveren még nem láttam lefagyni, pedig jó pár száz géppel volt már dolgom.

Nyomozd ki mi a hiba:

[link]

Javítsd vagy javíttasd ki, és mehet felfele az RTM.

2014. jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
őőőhhh, jó most töltöm a Windows 7 SP1-et Pro/Ent x86 és van valami program aminek segítségével nem fagy le a gép? Mert előre félek (most töltöm lefele) attól hogy mindig lefagy majd a gép, habáár én a túlmelegedésre szavazok, mert amióta a régi laptop zsinórom kib*szta a biztosítékot azóta van egy új de amíg a régi volt akkor sosem fagyot le a gép és amióta az új zsinórom van azóta meg szinte minden OS Példa ami nem fagy le: Windows XP, Vista. de én pontosan ezeket az oprendszereket nem szeretem és a Windows 8 Gagyi szerintem ezért ragaszkodok a Windows 7-hez.
2014. jan. 14. 16:57
 8/8 A kérdező kommentje:
#2 Köszönöm a válaszodat! Te segitettel a legeslegtobbet mert a windows 7 amit ajánlottál az nem fagy le nem hiába mondtam uogy "pedig jó a gépem :("... Bocs a helyesirasert tablettrol vagyok...
2014. jan. 14. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!