Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vegasban hogy lehet...

Sony Vegasban hogy lehet olyat csinálni, hogy a zenét lehalkitom pl.1:10-nél és 1:15-nél vissza a normálra? A beszéd ideiég szeretném lehalkitani, de azt hogyan lehet?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha bentvan egy zene akkor ottvan jobb oldalt olyan szabályzó,azzal lelehet halkítani de ha így nemvilágos akkor kuld el a msn címed jobban leírom.
2009. dec. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem tudom, hogy most már rájöttél-e, de én pont a minap találtam meg, hogyan kell! :D


Szóval, annyi az egész, hogy miután betetted a zenét az idősávra, az elején (tudod, ahol szabályozni lehet a hangerőt) vannak gombok. :D Van egy kerek, úgy néz ki, mint valami csavar vagy csillag, nem is tudom és azt kell átállítani, hogy mutassa a részleteket. Tehát a legfelsőt válaszd ki, hogy Show... (nemtom már mi a neve, csak egyszer néztem és most nincs megnyitva a sony-m)


Ekkor megjelenik egy zöld csík és csak annyi az egész, hogy a hangsávon kattints a csíkon oda, ahol le szeretnéd halkítani és vedd le a hangerőt a szabályozóval. Ekkor úgy marad. Ha nem állítod át a csillaggal, akkor az egész sávban leveszi a hangerőt.


Aztán kattints oda, ahol megint legyen hangosabb és ott állítsd vissza a hangerő szabályzót. Ennyi az egész.


De egyébként a legegyszerűbb módszer, ha több hangsávot csinálsz. Tehát vágd ki a zenéből azt a részt, ami halkabb legyen és tedd át egy másik hangsávra, ami pedig legyen halkabb. Ennyi.


Remélem tudtam segíteni.

2010. jan. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!