Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tovább? (sims2)

Hogyan tovább? (sims2)

Figyelt kérdés
Feltelepítettem a sims2 alaplemezt,a házikedvencek,és a jó utat,de amikor el akarom indítani az alapjátékot akkor azt írja ki hogy rakjam be az Egyetem kiegészítő lemezt.Ha a házikedvenceket rakom be és rákattintok az ikenra ugyan úgy csak mást mond?rakd be a házikedvenceket...és ugyan ez van a jó utat-nál is!!!!PLEASE HELP!!!
2009. dec. 1. 18:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ez az igazság
2009. dec. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Na akkor Töltsd le ezt a fájlt [link]

Na és ami benne van sims2ep6.exe másold be a jó utat tsbin mappájába és ha kérdezi akkor írd felül

2009. dec. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
első vagyok...sztem tényleg magas hozzád, inkább valami online-baribznod kéne.:)
2009. dec. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
oh kösz neked is...am kösz mindenki
2009. dec. 3. 21:14
 15/17 anonim válasza:
nekem azt mondták,hogy a Jó utat!kiegészítő ikonjára kell kattintani cd nélkül
2011. ápr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
sims 3
2011. ápr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
ne foglalkozz velük én segítek..szóval ha letöltötted akkor elmented valahová.Találsz benne egy olyan nevezetű filet hogy sims2EP2 valami ilyesmit meg fogod találni.azt kimásolod majd elmented ide: C meghajtó/ProgramFiles/EAgames/the sims 2/Házi kedvenc(vagy amelyiket crackelni akarod) majd bemásolod.Ki fogja írni hogy van már ilyen file..akkor katt arra hogy másolás és csere.Ennyi remélem tudtam vele segíteni (:
2011. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!