Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Folyton "frissít" a Windows....

Folyton "frissít" a Windows. Ki tudom kapcsolni valahogy ezt a funkciót?

Figyelt kérdés
Véletlenül letöltöttem valamit a netről (tényleg nem tudom, hogy mire sikerült rákattintanom), azóta minden ki és bekapcsoláskor "frissít" a windows. Ez önmagában nem lenne baj, de minimum fél óra egy-egy frissítés (ma pl. vagy három órahosszát dolgozott), közben kiírja, hogy ne kapcsoljam ki a gépet. Már marhára unom, eddig ilyen nem volt. Ki lehet ezt valahogy kapcsolni?
2014. jan. 8. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

H ne lehetne..

Vezérlőpult /megtekintés a következők szerint: Nagy ikonok/, majd Windows Update, azon belül bal oldalt van egy olyan, h beállítások módosítása. Ezen belül a legördülő listában kiválaszthatod, h mit szeretnél.

2014. jan. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sempai ***** válasza:

Használj inkább Linuxot. Stabil, gyors és nem írnak rá vírusokat, nem kell félévente újratelepíteni. Azon a vason, amin a vindóz csak nyekereg, azon a Linux hasít.. :)


[link]

2014. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sempai ***** válasza:

[link]


A linux is frissít, de az nem annyira zavaró mint a windows esetében, mert nem foglalja le annyira az erőforrásokat. Észre sem veszed, ha nem kérdez rá a frissítésre.

2014. jan. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!