Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segííítség - Bittorrent 7.8...

Segííítség - Bittorrent 7.8 Ha áthelyeztem a letöltött fájlokat, hogy tudom beállítani a fenti kliensben a torrent új elérési útvonalát?

Figyelt kérdés
Ha áthelyeztem a letöltött fájlokat, hogy tudom beállítani a fenti kliensben a torrent új elérési útvonalát???
2014. jan. 6. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen opció a torrentre jobb klikkel kattintva?:

Haladó/letöltés helyének megadása


Ha lehetséges, akkor kijelölöd az új mappát, és magától áthelyezi, az elérési utat pedig automatikusan átírja.

2014. jan. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó, de ezt egyenként kell végig csinálni? filmről filmre?
2014. jan. 6. 21:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Beállítások/mappák menüben megadhatod hogy hol legyen az alapértelmezett letöltési hely, ezen kívül hogy tárolja a program a letöltött .torrent fájlokat, és hogy a beolvasás történjen meg.


A .torrent fájlok birtokában minden indításnál a meglévő torrenteket a program beolvassa, ellenőrzi hogy a megfelelő mappába vannak-e a már letöltött fájlok, hiány esetén megkísérli azokat újra letölteni.

Még nem próbáltam, de ha minden fájlod új helyen van akkor próbáld megadni az új mappát alapértelmezettként, és elvileg az összesnek átírja az útvonalát. Ehhez meg kell lennie a .torrent fájloknak is egy mappában, és be kell jelölnöd hogy betöltsön.


Ha nincsenek meg .torrent-ek akkor az automatizálás sem fog lefutni szerintem és marad a kézi állítás.

Többet ki lehet jelölni egyszerre, de a célmappát egyenként kell megadni.

2014. jan. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!