Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom hasznáni a...

Miért nem tudom hasznáni a kódokat Cod 4 esetén? Single playeren?

Figyelt kérdés
Hiába irom be a konzolba a megadott szöveget nem csinál semmit a kodokat is hiába irom be nem veszi be öket! Valaki valami ötlet?
2009. nov. 29. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Használj trainert. Egyébként meg sose értettem,hogy mi abban a kihívás ha cheatet használ valaki.
2009. dec. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 naphtha válasza:
Először végig kell játszani, csak utána veszi a kódokat, vagy pedig marad a trainer.
2009. dec. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi azt a trainer?
2009. dec. 8. 20:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress rá neten pl hogy Call of Duty 4 Trainer. Tölts le egyet, majd csomagold ki és másold be a játék fő könyvtárába. Indítsd el nézd meg melyik gomb mit csinál, indítsd el a játékot majd ha már játszol nyomd meg az egyik gombot amit a trainer használ.(Pl:Ha mondjuk az L betű a God mode(örök élet) akkor játék közben nyomj egy L betűt és halhatatlan leszel.)
2009. dec. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok köszi!
2009. dec. 10. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!