Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet 100%...

Milyen programmal lehet 100% pontosan megnézni, hogy msn-en letiltott-e valaki?

Figyelt kérdés
A youareblocked-en kívül... Mert annál azt irja, hogy "bejelentett hamisított webhely"...:S
2009. nov. 29. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Jelenlegi legjobb tudomásom szerint nincs ilyen program... A letiltás funkciónak elvégre épp ez lenne a lényege, hogy az illető ne tudjon róla, ha letiltják.

Az ilyen webes cuccokal pedig én vigyáznék a helyedben, ugyanis sokszor lenyúlják a jelszavadat, aztán meg "küldözgeted" a vírust a partnereidnek.

2009. nov. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
2009. nov. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ezeken mindíg jókat röhögök :):):) felrakod az amsn nevű alternatív msn klienset,és a beállításaiban van partnerlista meg ellentétes partnerlista,ott látszódik, meg a nevénél is kiirja ha letiltott ha odatartod az egeret de ilyen programok és weboldalak külön erre nincsenek és nem is voltak. Aki ilyen oldalon beírja a nevét és a jelszavát , az meg is érdemli, csak röhögni tudok rajta XD
2009. nov. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kössz a hasznos válaszokat... Bocs, hogy én nem vagyok olyan 20 kilós kockafej, aki mindig a gép előtt ül...És ezeket nem tudom.... Kösziii :-)
2009. dec. 10. 00:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!