Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi baja a skype-omnak?

Mi baja a skype-omnak?

Figyelt kérdés
Ma bekapcsoltam a gépet,és skype olni szerettem volna a barátaimmal,de nagyon lassan az az nem töltött be a skype.Gondoltam gyorsan újratelepítem de amikor újra raktam elindult a skype de az alap betöltő képernyőt kidobja,nem tölt,csak kidobja.Ilyenkor mi a teendő? segítsetek légyszi :)

2014. jan. 3. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

telepíts egy régebbi verziót és kapcsold ki az automatikus frissítését. (Windows Update -ből is!)

Az új amit MS fejleszt, egy bug halmaz, rengeteg gond van vele, nem indul, nem megy a kamera, mikrofon...

2014. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

esetleg tudnál linkelni 1 et? mert nekem mindnél azt írja ki hogy:Problémák léptek fel a szerverhez való kapcsolódásban

Egy másik Skype-telepítő letöltéséhez kattintson a "leltés" gombra.Utánna bedok a skype főoldalára

2014. jan. 3. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

(4/5 -ös szériát ajánlom 7 -esre, vagy 3.8.0.188 -at XP -re)

2014. jan. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mindnél azt írja ki,néhánynál pedig a fentieket..nem tudom mi van vele..
2014. jan. 3. 21:24
 5/5 anonim válasza:
nekem sem telepíti :(
2014. jan. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!