Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet a Call of Duty...

Hogyan lehet a Call of Duty Modern Warfare 2-ben megváltoztatni a nick-emet?

Figyelt kérdés

Mert az e-mail címemet (nejifan a nevem rajta) állította be, és engem ez zavar...

nejifan@***********.***


2009. nov. 29. 09:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Pontosabban csak a nejifan-t...az elejét
2009. nov. 29. 09:43
 2/6 anonim válasza:
Szerintem másik mail címmel kellett volna regisztrálni a steamen,és akkor más lenne a neved.Ha leszeded a gépről és újra telepíted egy másik mail címmel az megoldás lehet,de a steamet is szedd le.Már ha eredeti a játék.Ha nem az akkor passz. :)
2009. nov. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eredeti,tnap raktam fel, de sztem vhogy meg lehet változtatni (csak nem tudom hogy), mert másoknak mindenféle csicsás nevük volt, ami olyan karaktereket tartalmazott, amik e-mail címben nem szerepelhetnek...szóval tuti van megoldás,és Steam-re regeltem, de tökre más a nevem rajta
2009. nov. 29. 10:45
 4/6 anonim válasza:
Steamet megnyitod.Felül van h fájl->Beállítások-> ismerősök és ott van a nick neved . Azt átírod és a codba is az lesz a neved.Üdv rem tudtam segíteni.
2009. dec. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az első válaszoló vagyok.Akkor bocsi, páromé a játék,de látszik annyit értek hozzá,mint ló a hátuszáshoz. :D
2009. dec. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, már sikerült egy ideje, csak lusta voltam visszaírni :D
2010. febr. 4. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!