Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Google play áruházról hogy...

Google play áruházról hogy lehet pc-re a játékokat letölteni?

Figyelt kérdés
Bizonyos okok miatt nem engedik a szüleim a a tabletot illetve az androidos telefont. VirtualBoxxal készítettem androidot, de ott nem enged letölteni semmit, mert nem talál SD kártyát. Legalábbis ezt írja ki. :( Előre köszönöm akik írnak kommentet hozzá! :)
2014. jan. 3. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Tölts le egy android .ova kiterjesztésű file-t utána indítsd el a Virtualboxot, nyomj Ctrl + i , kattints a gép megnyitása gombra és tallózd be a .ova file -t, utána kattints a "Következő" gombra aztán pedig az importálás gombra. Így működni fog, ha jó .ova filet töltesz le.


Ezt próbáld ki(ha nem jó keress másikat): [link]


Remélem tudtam segíteni! :)

2014. jan. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

(előző vagyok)


Ja még annyi hogy az általam linkelt androidon be kell állítani hogy megjelenjen alul a Vissza/home/és az a listázós menü. Ezt megteheted úgy hogy miután importáltad, elindítod és miután "feloldottad" a képernyőt ott jobb oldalon van 6 négyzet alakú pont bekarikázva, na arra rá kattolsz és ott van hogy AndroVM Configuration, arra is katt és az előugró ablakban pipáld ki a ForceStatusBar opciót, aztán kattints a Save -re, megkérdezi hogy újra indítsa-e, kattints a Yes -re és máris megvan. :)

2014. jan. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!