Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Play station 1 honnan tudom...

Play station 1 honnan tudom hogy ki van e chippelve? És ha igen hogy kell rá játékokat irni?

Figyelt kérdés
kicsit kiigazithatna valaki ebbe a témába
2009. nov. 28. 22:56
 1/7 anonim válasza:
Ha lejátsza az irott cd-ket, akkor chippelt. A netről lehet, letölteni játékokat, kiirod cd-re, máris beolvassa mehet a játék. Egyébként hirdetésekben is eladnak játékokat.
2009. nov. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Innen tölts le játékot és írd ki, ha megy akkor ki van chippelve: [link]
2009. nov. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm már csak annyi hogy ntsc vagy pal? Mi a különbség? Melyik kell nekem?
2009. nov. 29. 11:39
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem jo ez az oldal nem jön le onnan semmi. valakinek tippje honnan tudnék letölteni Play Station 1 re játékokat?
2009. dec. 5. 20:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Valamit rosszul csinálsz, innen töltöttem le vagy 100 PS1 játékot. Egyébként ha Európában élsz akkor a PAL a te embered.
2009. dec. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kössz a hozzászólónak az oldalt!! Nagyon jó:) A kérdezőnek meg ha ennyire nem vagy tisztában a dolgokkal,kérjél inkább kölcsön lemezt, és írd át magadnak.
2009. dec. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs mit, örülök ha hasznos ;).

A kérdezőnek itt egy másik oldal, bár az előző sem volt egy IQ szűrő, hogy ne lehetett volna letölteni onnét: [link]

2009. dec. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!