Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb vírusirtó?...

Melyik a legjobb vírusirtó? (Kérlek benneteket, hogy csak olyan írjon aki szakember vagy hozzá értő)

Figyelt kérdés
Tényleg csak ezzel a dologgal sokat: (foglalkozó,hozzá értő, aki biztos benne, aki esetleg sokat ki próbált) az írjon ilyen szoftver-eket. A válaszokat előre is köszönöm!
2009. nov. 28. 20:53
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
Avast, meg Kaspersky, meg néha A-squared...
2009. nov. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Az avast klasszisokkal messze elmarad a kaspersky meg a pandától,mert sokan panaszkodtak már itt is meg ismerősök között is,hogy apróbb problémáik vannak,felrakattam velük valamelyiket a kettő közül az avast után és általában kb. 30-200 db /változó arányban/ fertőzött fájl,és vírus,+ trójai volt vegyesen a gépükön.Tehát avastot nem ajánlom.Aki meg azt mondja,hogy neki semmi baja nincsen vele,annak vagy szerencséje van,és nem tud róla,vagy csak annyit mondok csendben,hogy amiről nem tudunk,az nem is fáj.
2009. nov. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Ja,és még mindíg elhatárolódom magamtól XDXD
2009. nov. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált az ESET Smart Security, de ez eredeti és nem a tört. Fél éve nincs vírus, eddig két pentdrive-on hazahozott férget talált.
2009. nov. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Előző gépemen volt NOD32, volt Ad-Aware, volt Spyware Terminator, volt Avast. A gép mégis megkapta a trójaiakat. Erre megvettem az ESET Smart Securityt, ezen nem lehet spórolni. Jobb minden ingyenes vacaknál.
2009. nov. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Ezek szerint maradjak az ESET Smart Security-4-nél? (nincsen Crack-elve hanem minden hónapban csinálok új E-mail fiókot és arra kérek 1 hónapos próba licencet www.eset.hu ról
2009. nov. 28. 23:07
 17/28 A kérdező kommentje:
És Köszönöm az utóbbi vállaszokat is!
2009. nov. 28. 23:08
 18/28 anonim ***** válasza:

Számítástechnikába dolgozom én.Sok illetőnek ESET avagy NOD van ,és hozzák a gépüket mert behalt.Vírusok miatt 90%-ban.

Én Avast-ott ajánlom! Saját gépemen is az van.Évek óta nem volt vírus.. Ajánlani tudom! Rendesen frissít is. Néha levezeted az SuperAntispyware programot és ennyi!

2009. nov. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:

Sok hyper-super vírusírtóra esküdöznek, de a lényeg, hogy

mindegyiknek van hiányossága.Én jelenleg 3 vírusírtó progit

használok (hyper- supereket),és mégis van olyan, hogy amit az egyik nem vesz észre, a másik már le is írtotta!

Szóval nekem egyszerre egy, még nem vált be.

Az ingyenes anti-virusok nem érnek semmit.

2009. nov. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolónak: "Az ingynes vírusirtók nem érnek semmit".

De igen, évek óta az AVG vírusirtót használom, és nincs egyetlen vírustámadás sem. Az ismerőseim is ezt használják. Abban kivételes, hogy hivatalosan engedik egy gépen otthon a használatát, külön évenkénti regisztráció nélkül. Semmivel sem rosszabb mint az AVAST, sőt az AVAST-ról hallottam nem kevés rosszat. A NOD32 jó, de szerintem túl van misztifikálva.

A vállalatnál F-secure professzionált használtunk, nagyon jó, de igen komolyan terheli a processzort, Eztr a részét is nézni kell. Az AVG például alig észrevehetően lassít (igaz a NOD32 is jó ebben).

Most a vállalatunknál (mivel multik vagyunk) MCAFFE-t használunk, komolyan mondom szuper. De ez a legmagasabb professzionális változat, ami inranetes környezetben MANAGEMENT konzollal működik, az ingyenes változata már korántsem biztos hogy ilyen jó.

Nekem az a megnyugtató, hogy hivatalosan használom az AVG-t, folyamatosan, beavatkozás nélkül frissít, sok más vírusirtóval ellentétben az ingyenes változat még az E-MAILT is megvizsgálja. Legtöbbször nem a vírusirtóval van gond egyébként, hanem a hibás crackból eredően nem frissít, a használója pedig úgy tudja hogy igen. Jó példa erre az F-secure, hiába vitte haza valaki, és folyamatosan frissített e internetről, ha magát a vírusirtót nem tudta frissíteni , egyre rosszabbul működött, végül egyáltalán nem működött. AZ eset egyébként bizonyos számú licenc frissítésd után azt fogja mondani, erről az E-MAIL címről többször nem kérhető licensz, lehet újabb E-MAIL címet nyitni, kitudja egyébként már paramétert nem figyel -e titokban.

Ja, a cégnél ahol dolgozom még comodore 64 volt, amikor rendszergazda lettem. :-)

2009. nov. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!