Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 2 különböző xp van a Laptopon!...

2 különböző xp van a Laptopon! Az egyiket hogy tudnám letörölni? Köszönöm

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 13:58
 1/3 A kérdező kommentje:

És ha ujra telepitem akkor mindig rajta marad!!!!

Mind 2

2009. nov. 28. 14:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Töröld le a particiót, amit nem használsz.
2009. nov. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te küldtél nekem e-mailt gondolom..

Na szal beállítod bioszba hogy CD-ről bootoljon (bioszba valami olyasmi hogy boot cd rom, sztem megtalálod). Ha mákod van akkor eleve úgy van beállítva.

Szóval ha berakod a CD-t és újraindítod a gépet. Tehát ne az eleve futó Windows-on akard futtatni a telepítőt.. Hanem a Cd induljon el oprendszer ne legyen betöltődve.

Ha jól csináltad beraktad a CD-t akkor miután kiírta a géped adatait induláskor laptop amiket kiszokott (mhz, memória, mittomén) utána kiírja az xp cd hogy a cd romról való bootoláshoz nymjon meg egy gombot.. Meg nyomsz egy gombot.

Betölt a telepítő.

Akkor megjelenik (ha jól emlékszek) a particiókezelő. Olvasd el mit ír, és próbáld megérteni (alsó tagozat második osztály az ajánlott követelmény) törlöd a particiókat. Mindet. És akkor csak szabad hely lesz. És akkor létrehjozol egy új particiót a teljes vinyó mérettel és arra telepíted. (Mondanom se kell minden adat elvész, de csak így lehet megcsinálni hogy a telejs vinyón legyen a windows, és csak egy legyen).


De mielőtt ezt kipróbálnád az érdekelne hogy honnan tudod hogy kettő Xp van? A Windows betöltődése előtt van egy szöveges módú választóképernyő hogy melyik fusson?

Vagy ha nem akkor honnan tudod? Ill. Hogy tudod ki választani melyik XP fusson (a férre értések elkerülése végett ezekre érdemes választ adnod, ha az első kérdés igen akkor mehet de feljből írtam szal kérdezhetsz nyugodtan, mielőtt késő lenne^^)

2009. nov. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!