Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újratelepítés utáni teendők?...

Újratelepítés utáni teendők? Honnan, mit, hogyan?

Figyelt kérdés
Újratelepítettem Windows 7 Starter rendszerre notebookomat(Win 7 Ultimateról, mert lassú volt vele). Sikeresen ezajlott a telepítés, de kérdezem, milyen eszközkezelő, illesztő stb. programokat kell még telepítenem. Honnan tudom, hogy mik hiányoznak. Pl. a wlan itthon működik, de máshol is fog. Honnan tudom, hogy 100%-s kész?
2013. dec. 31. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Drivereket itt tudod leellenőrizni:

A Start gomb \ Vezérlőpult \ Rendszer és biztonság \ Rendszer \ Eszközkezelő panelen tudod a feltelepített drivereid megnézni. Ha semmi sem felkiáltójeles, akkor nyerő vagy, de azért külön kézzel is Wi-Fi-t, webkamerát, hangkártyát. Ha a saját Wi-Fi-hálózatodra tudsz csatlakozni, akkor fogsz tudni máséhoz is, a megfelelő jelszavak ismeretében.

Programokat meg olyat telepíts, amire szükséged van. Automata telepítőt ingyenes szoftverekről a www.ninite.com oldalon találsz, akkor nem kell egyesével Chrome-ot, Acrobat Reader, CD-írót stb. egyesével telepítgetned.

2013. dec. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az lett volna a legjobb, ha készítesz az illesztőprogramjaidból egy biztonsági mentést, úgy nem kellene ezzel szenvedni.

Egyébként nem kell semmi vezérlőpult az eszközkezelőhöz. Az asztalon jobb klikk a Számítógépre/ Kezelés/ Eszközkezelés.

Ha nincs felkiáltójeles, szedd le az iobit driver boostert, az átnézi h minden naprakész e.

De amúgy ha felmész a notebook gyártód honlapjára, onnan is le tudsz szedni mindent. Akkor van gáz, ha csak egy laptopod van, nincs driver lementve, és nincs net :)

2013. dec. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!