Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 6 gigás fájlt 4 napja húzok...

6 gigás fájlt 4 napja húzok 4,2 Kb/s-mal 50 seedelik és 3012 a letöltő mért csak annyival húzza mért nem többel? Mit tegyek, hogy többel húzza? Internetem max megengedett sebbesége 200 kb/s.

Figyelt kérdés
Lassan többel töltöm fel mint húzznám :D
2009. nov. 27. 07:14
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
A kérdésben megváaszoltad,hogy miért nem jön gyorsabban. 50 a feltöltö és 3012 a letöltő. Ha majd többen állnak seedbe,gyorsabban jön neked is. Addig is javul az arányod:))
2009. nov. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Egyszerű logikával rá lehet jönni a dologra, még csak érteni sem kell a torrenthez.

Ha csak 50-en töltik fel, akkor 1 seederre 60 leecher jut.

Hacsak nincsen a feltöltőknek gigabites szervereik, akkor nem csoda, hogy lassú

2009. nov. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ceri ***** válasza:

szerintem nem ez a baj, mert a seederektől is lehet letölteni. A fáljmegosztásnak ez a lényege, hogy mindenkitől tudsz tölteni. Ha a tűzfalat kikapcsolod (ezzel átmész aktívba) akkor a tudsz tölteni a passzívaktól is. Persze a tüzfal kikapcsolása a te felelősséged.

Az első 2-nek annyiban igaza van, hogy a sok peer közötti kommunikáció elveszi a sávszélességet. Tehát nem a letöltendő anyag jön csak, hanem arról folyik a kommunikáció a peerek között, hogy ki kinek melyik csomagot küldje.

2009. nov. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kikapcsolhatja a tűzfalat, de ha sokat fog nőni a letöltés, én les**pom magam.
2009. nov. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ceri ***** válasza:
Egészségedre! Nekem volt, hogy 5-10- el jött valami, aktívként meg fölment 40-50- re.
2009. nov. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!