Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik képnéző program a...

Melyik képnéző program a legjobb? Hogy kell használni?

Figyelt kérdés
Sajnos újra kellett telepíteni a számítógépemet,de évek óta WINDOWS XP operációs rendszerem van.Sajnos,mostanában,ha letöltök képeket az internetről,és nagyban szeretném megnézni,már a 200%-os nagyításnál borzalmas torz lesz a kép.Mit lehet tenni,hogy ne így legyen?Nagyon szépen kérem a válaszadókat,hogy részletesen írjanak le mindent.Nem vagyok egy számítógép zsonglőr.Köszönöm
2009. nov. 26. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk ACDSee. Használni úgy kell, hogy rákattintasz a képre és megnyitja, bravúros módon.
2009. nov. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
XnView, ingyenes és tök jó.
2009. nov. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszadó


Köszönöm szépen a wiewet próbáltam,és nagyon rossz volt.A nagy képeket nagyon lekicsinyítette.100%-os nagyítású kép,akkora volt,mint egy igazolványkép és minél jobban nagyítottam,annál homályosabb volt a kép.Más ötleted nincs?

2009. nov. 26. 23:53
 4/4 anonim ***** válasza:

A magam részéről az Irfan view nevű programot használom, annak is a portable -azaz telepítést nem igénylő- változatát.

A világhálón található képek minősége egyáltalán nem a képnézegető programtól függ, hanem attól a személytől, aki feltöltötte a képet. Mivel ezen képek többsége pixeles kép, így nagy csodákat nem érdemes várni tőlük. Fontos inkább a kép eredeti méretét figyelni, mert az sokat elárul. Minél nagyobb a méret, annál nagyobb a valószínűsége, hogy a minőség is megfelelő.

2009. nov. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!