Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Call of Duty 4: Modern...

A Call of Duty 4: Modern Warfare-ban hogy lehet úgy multizni hogy legyen is valaki más ott rajtam kívül?

Figyelt kérdés
beindítottam a multit, de senki sem volt sehol sem, és egy lövést sem hallottam. megmondaná valaki hogy hogy lehet úgy multizni hogy más is legyen ott??? jah és ez mért van hogy nincs ott senki?
2009. nov. 26. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
X-fire-ön játssz, és ne üres szerverre menj :)
2009. nov. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hogy lehet x fire-zni?
2009. nov. 26. 22:18
 3/4 A kérdező kommentje:
HOGY LEHET XFIRE-ZNI!?
2009. nov. 27. 12:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Az X-fire egy levelező progi, olyan, mint az MSN, vagy a Skype!Szal iss is lehet beszélgetni, de itt látja a szervereket ,és ,hogy az adott felhasználó milyen game-eket nyomott és mennyi ideig!Szal ha egy haverod játszik és te hozzá akarsz csatlakozni szó nélkül megteheted az X-fire-ben!Ajánlom, hogy legyél te is felhasználó, megéri!
2010. júl. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!