Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rossz minőségű kép javítása?

Rossz minőségű kép javítása?

Figyelt kérdés
Szóval van egy rossz minőségű kép, amiből valamit nem tudok kinézni. Nem várok csodát de nincs valami lehetőség egy kicsit feljavítani?
2013. dec. 22. 21:54
 1/8 tabaki ***** válasza:
Gyakorlatilag nincs. Kísérletezhetsz élesítéssel, felkeményítéssel, hátha valami olyan különbséget még előhoz, amit a monitoron nem láttál, de kicsi az esélye, hogy sikerül, kivált, ha nem valami saccolható dologról (betű, szám) van szó, hanem egy általános képrészletről.
2013. dec. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 csacsi2 ***** válasza:
Élesítsd... sok mód van a korrekcióra ezért így kép nélkül nem lehet megmondani mit tegyél.
2013. dec. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ps használatával erre vagyok képes :) . http://www.youtube.com/watch?v=-9IkdESs9HU

De tényleg jó lenne látni a kijavítandó képet !

2013. dec. 23. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
off : most ez mi,hogy megváltozott a nick név ilyenre,hogy pl egérke néven regisztrált válasza ....
2013. dec. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tabaki ***** válasza:

OFF

Engem nagyon bánt. Eddig nyilván mindenki meg volt róla győződve, hogy engem tényleg tabakinak hívnak, erre föl a Gyík országot-világot figyelmeztet arra, hogy hátha mégsem... Első lépés a lebukás felé!

Gondolom, lesz még ilyesmi is: "A kétes hitelességű csacsi2 nevet használó válaszoló nem okvetlenül mérvadó véleménye" meg "A gyanúsan magyartalan iostream néven szereplő, ezért feltehetőleg másként anyakönyvezett személy kérdéses értékű hozzászólása". Félek, hogy egyszer s mindenkorra lőttek az üzelmeinknek...

Annyiban viszont praktikus, hogy egy odavetett "nem" vagy "?" válasz esetén is van egy sornyi olvasnivaló.

NO

2013. dec. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tabaki ***** válasza:

OFF2

Öhm, Kispofa75... nem küldenéd el nekem ezt a képet? Kíváncsi vagyok, én mit tudnék kihozni belőle.

Tudom, van még rossz kép a neten, de így érdekesebb volna.

A tabaki@uw.hu már többször csődöt mondott a képekkel, ha esetleg küldöd, inkább ide:

cshmano@freemail.hu

ON

2013. dec. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tabaki-nak: Elküldtem, sok sikert hozzá ! :) :)
2013. dec. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tabaki ***** válasza:
Köszönöm, megkaptam!
2013. dec. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!