Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vegas Pro 12 ismeretlen hiba?

Vegas Pro 12 ismeretlen hiba?

Figyelt kérdés
Üdv, lenne egy bajos bajom, hogy a vegas pro 12-be, ha berakok egy videót, akkor az a kis képernyő nem mutatja a videót! Lehetséges, hogy az a baj, hogy nem eredetileg van nekem megvéve? Kép: [link] Köszönöm szépen!

2013. dec. 22. 03:00
 1/4 Adam753hun válasza:

Szerintem azért mert az nem az előnézeti Video Preview ablakot nézed :)


Gyors Bill.: Alt+4

(...) View -> Video preview-t jelöld be.

2013. dec. 22. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te jó ég, hogy erre nem jöttem rá o.O Köszönöm szépen, megoldódott :D
2013. dec. 22. 08:51
 3/4 A kérdező kommentje:
Még az a kérdésem lenne, hogy a video preview alatt oda van írva, hogy: "Project 800x600; 60000p . Az a kérdésem, hogy ezt hogy lehet megnövelni, mert így elég tompa képet ad sajnos a vegas. A felvételeim 1920x1080asak, de jelenleg egy 1024x768as felbontású monitorom van.
2013. dec. 22. 08:55
 4/4 Adam753hun válasza:

(Elnézést hogy csak most válaszolok)


(...) Ezt utólag is módosíthatod, a File -> Properties menüpontban.

Megjelenik a "Project Properties" ablak; a Video fülön a Template résznél van rengeteg előre beállított séma, válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet. Vagy a mezőket töltsd ki egyénileg. Width - Height (szélesség - magasság)


(Ha minden igaz akkor elvileg, nem tudom pontosan melyik verziótól,) de ha nem állítod be előre csak egyből betöltesz egy videót a Vegasba, akkor elvileg felugrik egy ablak amelyben rákérdez hogy felvegye az általad betöltött videó paramétereit. (felbontás, Frame rate, stb.)


- mondjuk Full HD videó szerkesztéséhez kell erőforrás is, lehet hogy a gép nem fog tudni előnézetben megbírkózni vele, akkor van lehetőség az előnézet minőségének lebutítására (ez nemhat ki majd a végeredményre) kirendereléstől függ majd a végső minőség. De a szerkesztési folyamatokat fel lehet gyorsítani ha az előnézeti (alapértelmezetten) "Preview (Auto)" résznél állítható az előnézet minősége.


A videód részletes adatainak leellenőrzésére több lehetőség is van Vegas-on belül is pl. csak kijelölöd az adott videót, és lent kiírja a videó tulajdonságait. További info Jobbklikk -> Properties (Streams rész)


Külső progi pl. a Media Info is hasznos, részletes információkat lehet vele kinyerni videókból.

Oldala: [link]

2014. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!