Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan és mivel tudnék összevá...

Hogyan és mivel tudnék összevágni 2 számot?

Figyelt kérdés
melyik programmal és hogyan. aki segít köszi:)ja és 12 éves vgayok tehát magyar kellene
2009. nov. 25. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A Virtual DJ pofon egyszerű, persze, ha ilyesmire gondoltál, vagy Sony Acid, az másfajta, de az sem nehéz...
2009. nov. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

húúú...(vannak erre speckós prgramok) hát én így csinálnám.. ha jó hogy egymás után rögtön következnek, vagy lerövidíted stb.. Szal én így csinálnám.. Csöppet macerás. tehát jó ha új fajta windows xp-d van (ha az van). Na szal start/minden program/windows movie maker. Vagy start/minden program/kellékek/windows movie maker. Utána ha behozta, akkor nyomj ctrl+i billentyűt, és válazd ki a zenét... Ha megvan, feltöltötte, akkor ha hosszú a zene akkor valószínű részekre bontotta, és úgy jelentek meg.(nem biztos.. jó ha nem) Ezeket fentről lefelé jelöld ki, és húzd be az alsó sávba..(mutatom képekkel a végén) Utána újra ctrl+i és válaszd ki a második zenét. ugyan úgy jelöld ki, és húzd be.. Ha vágni akarsz rajta, hogy kimarad egy egy rész akkor jobb klikk a kivágandó részre, és törlés. Ha megvan a vágás, meg minden, akkor fent kattints a fájlra, és a filmfájl mentésére. ami kijön, ott legyen megjelölve a sajátgép, és kattints a továbbra. utána kattints a talózásra, és add meg hogy hova mentse a videót. Adj neki felette egy tettszőleges címet, és kattints a továbbra. Majd ismét a továbbra. Ha mentette, akkor katt a befejezésre majd kiléphetsz a movie makerből.. És ahova tallóztad, oda mentette, és már kész is.. De mondom vannak err speciális programok..

képek szerint:(sorba vannak)

[link]

sajnos szaraszik a képfeltöltő, kicsit később tudom küldeni a képeket...(commentbe)

Remélem segítettem: Alex

u.i.: ha mixelni szeretnéd a zenéket stb, akkor szólj, ismerek egy két programot..

2009. nov. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Audacity, egyszerű és magyar
2009. nov. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Cool Edit Pro
2009. nov. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!