Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lenne ha winamp, és VLC...

Mi lenne ha winamp, és VLC lejátszó mellé letölteném az AIMP2-őt is?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni,és nem tudom "ütközne" e a 3 program.Vagy van rá mód hogy addig a másik 2-őt ne zavarja?
2009. nov. 25. 08:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40 zenelejátszót is felrakhatsz ha akarsz, különálló programok semmi közük egymáshoz.
2009. nov. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi,de én pont az ellenkezőjét hallottam,hogy minél több hasonló program van fenn a gépen,annál rosszabb...:S
2009. nov. 25. 09:25
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen, annál rosszabb mivel teleszemeteled a gépedet minden szarral, de attól semmi nem lesz ha felteszel egy progamot kipróbálni, utána le is lehet ám törölni azt vágod...
2009. nov. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Figyu vágom hogy miről beszélsz ,csak te nem,hogy én ezt a kérdést leginkább azért tettem fel,mert ha tetszene az AIMP nyilvánvalóan fenn hagynám,és nemtudtam milyen mellékhatásai lennének a szemeteken kivül.Na de mind1,azért köszi a segitőkészségedet!
2009. nov. 25. 09:45
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

De én mindent értek hülyegyerek, de inkább nem magyarázom. Akkor mit nem értesz meg? Fogd már fel, hogy függetlenek, milyen mellakhatásai lennének szerinted? Nől még egy füled? Elején még normális voltam, de mi az anyádért kérdezel, hogyha utána nekiállsz okoskodni, hogy még én nem értem. Max. arra kell figyelned, hogy beállítsd, hogy alapértelmezetten melyik programmal akarod lejátszani a zenéket.

Eleve fogd már fel, hogy fingod nincs az egész rendszer működéséről, ha már a kérdést fel kellett tenned egyáltalán, úgyhogy hallgass bölcsen és köszönd meg a segítséget.

2009. nov. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Előző:te itt ne segíts inkább,szerintem te szorulsz segítségre.Remek gyógyszerek vannak,vagy egy jó pszichiáter. :)

Kérdező:

Tedd fel nyugodtan,egy lejátszó nem fog problémát okozni.Az fordulhat elő,hogy a hang és videó fájlok az legutóbb feltelepített programmal nyílnak meg,ha rákattintasz.A fájlok helyi menüjében a társításnál meghatározhatod,hogy azt melyik program nyissa meg.

2009. nov. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

ha létezik, csak Portable, hordozható progikat használj!

azok nem szemetelik tele a gépedet, megmaradnak abban a mappában ahova letöltötted őket.

Létezik nagyon jó Multimediás lejátszó pr. portable változatban is, nagy ált. ingyenesek.

GOMPlayer, kiemelkedő tudással, magyarul:

[link]

vagy: E.M Total Video Player

[link]

vagy: Media Player Classic Home Cinema

[link]

vagy: KMPlayer (egyik legjobb!)

[link]


un


stb. ezeken az oldalakon nagyon sok, telepítést NEM igénylő programmal találkozhatsz, és ami nem lényegtelen, mind magyar nyelvű!

2009. nov. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm utolsó két válaszadónak a segitségét!Nagyon rendesek vagytok,és az előttetek szólónak én is javasolnám a pszichiátert!:S

Ami meg a progikat illeti,én mindenképp az AIMP-ra volnék kiváncsi,mivel nagyon dicsérik,(és zene hallgatásra szeretném csak,mert filmekhez ott a VLC lejátszó),csak mivel kezdő vagyok az ilyen dolgokban,ezért kérdeztem rá dolgokra.. Nagyon köszi mindkettőtöknek!!!!Szép estét kivánok

2009. nov. 25. 18:11
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Ja valóban pszichiáter kéne nekem, de szerintem sokkal jobb lenne, ha az ilyen hülye emberek, mint te, kihullanának az élet rostáján és akkor nem lenne semmi problémám.
2009. nov. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ki a sz@rt érdekli a véleményed szted??? :DDDD

Te tényleg készen vagy vazze:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2009. nov. 27. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!