Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan játszak jól Counter...

Hogyan játszak jól Counter Strike-ban?

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 18:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

én lassan egy éve cs-zek,és énis függő vagyok. :D

én napi átlagban 4-6 órát játszok ,van hogy többet is ha

van időm.

én úgy keztdem megtanulni h videókat néztem,

ha a célzással van gondod akkor játsz bot-ok ellen

meg nézz tippvideókat!

meg ismerd meg a pályákat és akk minden jó lessz!

SOK SZERENCSÉT A JÁTÉKHOZ! :D

2010. jan. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:

XD bocs kicsit off lesz

Én is 13/L vagyok és tök igaz ha sokat játszok vmivel avval álmodom.(Én is cs-zek)

Hát tényleg gyakorolni kell először botok ellen utána szerón. Egyszerűen ki kell tapasztalni, hogy melyik fegyverrel hogy jó lőni és melyik pályán mi a jó taktika. ;)

2010. márc. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
51%
Szerintem sehogy ne játszál jól,én napi 4-5 órát játszottam , tiszta függő lettem..Elgondolkodtam és rájöttem ,hogy csak időpazarlás és letöröltem..Sokkal szabadabb vagyok. Szerintem te is gondolkozz el mielőtt bekockulnál !
2010. ápr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:

Hali!

Én 8. év elején kezdtem el cs-zni, előtte azt se tudtam hogy van ilyen játék XD

Csak az infó tanár csinált ilyen "CS verseny"-t, én meg halál komoly azt hittem hogy "Csapat verseny"-re gondol XD

Aztán így órákon elkezdtem játszani többiek ellen, (vkik már régebb óta játszottak) és kb 1-2 hónap alatt én lettem a legjobb játékos az osztályban :D Fél évre rá otthon felraktam a cs-t, először Botok ellen játszottam aztán jöttek a szerverek, GG-n lettem igazán jók a különféle fegyverekkel, de végül inkább már csak Zombie szervereken voltam mert ott nem voltak annyira csíterek :)

De a kérdésedre visszatérve passz, mindenki máshogy tud megtanulni "jól" cs-zni.

(Ja és most 9.-es vagyok:D de már fél éve nem cs-ztem mert már mindenhol csalnak)

Vmikor újrakezdtem a cs-t és felmentem egy szerverre, flash-t dobtak én meg a füstbe lőttem és véletlen adtam két HS-t és rögtön kibannoltak, azzal a mozdulattal le is töröltem az egészet. XD

UI: Én is kocka voltam, de már nem vagyok az! :)

Daint

2010. máj. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
2,3 hónap mig meg ismered a mapokkat van rengeteg van a felétse ismered meg de a leghasználtaossabakat igen ki ismered döndsed el hogy mejik a kedvenc gépityud mejik a kedvenc sotid pisztojod stb és ha már évek óta töretlen a lelkesedésed azt mondhatod hogy nem vagy láma sok sikert:)senki se kezte profin
2010. máj. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:

Én most karácsony óta cs-zek de már jól tolom szerintem.

Egyszer ki szeretném próbálni a wht .

2010. jún. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
2 - nak irok, nem lehet megtanulni ezt a jatekot, mindig lehetsz jobb. En korulbelul 5 eve jatszom mar eleg jol megy, lanon is voltam mar, ligat is nyertunk, de messze nem vagyok olyan szinten mint a vilag legjobbjai, mert azok a fel eletuket ott toltik a gep elott.
2010. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Cheatelj. ugyis annyi sok csiter van-.- faszkivan velük abba is hagytam a játékot.
2010. júl. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

Csalni nincs értelme...


Inkább akkor wh szerver, és akkor megtanulod tunkolni a jó helyeket falon, stb.


A recept!

Sok gyakorlás, aim mapon, botok ellen, különböző fegyverekkel.

Aztán deathmatch, hogy a leglehetlenebb szituációkban is ki tudd ismerni magad.

Publik ( max haverokkal ) soha.

War, hogy csapatban is ki ismerd magad.

Egy jó gép, tehát neked megfelelő egér + egérpad. És persze CRT monitor!!! LCD/TFT utánhúzás, + kevesebb fps.

Egy jó konfig: Meg kell ismerni a játék beállítási lehetőségeit, hogy a lehető legszemélyesebbé tudd tenni a játékot. Pl: Egérérzékenység. ( Ez persze 1 az 50 beállításból amit érdemes megtanulni helyesen beállítani )


Ha érdekel még valami, akkor küldj egy üzit!

2010. júl. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Parasztvíkatás hogy nem jó az LCD..

Ne viccelj, 5 ms a monitorok LCD-k frissitési ideje..Ahhoz eleve kéne 200FPS hogy kihasználd..

De felesleges ennyi FPS mert eleve a szerver nem kommunikál másodpercenként kétszázszor a játékosokkal, hiába látsz többet nincs értelme.

2010. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!