Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Képszerkesztő segitetek?

Képszerkesztő segitetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tud valaki olyan képszerkeztőt ahol ki lehet jelölni hogy mondjuk 543x247-ba vagy akármibe tudok képet méretezni? Tehát nem csak 1024x768 stb.. hanem én tudom kijelölni hogy hányszor hányas képet akarok.

Mert van nekem egy progim de ha beirom hogy pl 650x211 akkor nem lesz vékony kép hanem csak pl 650x320. remélem azért értitek mit akarok. hogy akármilyen készülékre tudjak képet tenni arra a kijelzöfelbontásra. Van valakinek ilyen? Vagy linket tudtok küldeni? Köszönöm


2009. nov. 24. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Csáá 1 MB os kis képszerkesztő program a: Photo Filtre
2009. nov. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
GIMP a te programod! gimp.hu-n van a telepítő is, meg leírás is.
2009. nov. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az 1. Vagyok fel töltöttem a programot benne van egy képben hogy kell méretezni [link] (Telepítés mentesen tudod használni és Magyar nyelvű)
2009. nov. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Photo Scape ingyenes, magyar.


[link]

2009. nov. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jó fejek vagytok! Köszönöm mindenkinek!

Meg a linkeket is!

2009. nov. 24. 12:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!