Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mikre lehet használni a steamet?

Mikre lehet használni a steamet?

Figyelt kérdés
Hogyha megveszek játékokat akkor azokat tudom aktiválni rajta tudtommal. És akkor azokat a játékokat korlátlan gépre feltudom telepíteni? Akár cd nélkül is?
2013. dec. 10. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
2013. dec. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jobban tudnék örülni magyar szövegnek. Nem kötözködésként írom, mielőtt félreértenéd, de jobb lenne.
2013. dec. 10. 20:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, de egyszerre csak egy gépen lehetsz bejelentkezve.
2013. dec. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Steamen leginkább steam-es játékokat érdemes (pontosabban: azokat kötelező) aktiválni. Legfőbb előnye, hogy nem kell utána a lemez, a játékok maguktól frissülnek, illetve ha a fejlesztők úgy írták meg, és integrálódnak a Steam-be, akkor a segítségével tudsz az ismerőseiddel játszani, nem kell a játékok esetleg gyenge szerverkeresőivel szórakoznod, ott is karbantartani a barát-listát, aggódni a feltörés miatt, miegymás.

Ahogy már írták, több gépre is tudsz telepíteni játékot, viszont bejelentkezni egyszerre csak egyre tudsz.


#1: ez fejlesztőknek szól, nem végfelhasználóknak.

2013. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én vettem pár hónapja a media marktban egy Bioshock 2-t, utána olvasgattam és mondták, hogy nem tudom aktiválni mert hogy nem steam-en vettem. De annak ellenére még is tudtam. Szóval nem nagyon értem hogy megy ez. Steam-em már van pár éve, de igazából sosem használtam ki túlzottan.

És ha steam-en vásárolok akkor ugyanúgy kézhez kapok egy cd-t?

Bocsánat a fárasztó kérdésekért, de tényleg nem nagyon vagyok otthon ebben a témában. :)

2013. dec. 10. 20:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Így van, plusz szoktam használni az online boltot is, néha megéri (de nem mindig)...pl most 10 euroért vettem meg a Metro Last Light játékot (meg sok jó akciós ajánlattal találkoztam ez mellett, de amik még érdekeltek volna, már megvoltak)...pár gombnyomás és már töltődik is le a játék, telepítőlemezre nincs szükség. Bármelyik boltban megvett játékot nem tudod aktiválni a Steam-en (valamelyeket igen, egyes játékokat muszáj is), de a nem steam-es játékokat is fel tudod venni a játékos listádra, hogy egy felületről indíthasd illetve átnézhesd minden játékod.
2013. dec. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"És ha steam-en vásárolok akkor ugyanúgy kézhez kapok egy cd-t?"

Erre viszont nem a válasz.

2013. dec. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Én vettem pár hónapja a media marktban egy Bioshock 2-t, utána olvasgattam és mondták, hogy nem tudom aktiválni mert hogy nem steam-en vettem. De annak ellenére még is tudtam"


Ennek konkrétan az az oka, hogy a Bioshock 2 eredetileg Games for Windows Live-ra készült, de mivel a GFWL megszűnik hamarosan, ezért átrakták Steamre. Ezért minden korábban kiadott GFWL aktiváló kód érvényes Steamen, ráadásul az összes DLC jár hozzá.

2013. dec. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen hallottam róla, hogy jár hozzá a dlc de én mégsem tudtam letölteni őket. Tudnál ebben segíteni?
2013. dec. 14. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!