Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Asus Notebook bebootolás?

Asus Notebook bebootolás?

Figyelt kérdés

Vettem egy Asus Notebook-ot amin nincs oprendszer. Szerettem volna itthon feltenni rá az XP SP3-at amit a PC-men is használok, de egyszerűen nem tudok bebootolni laptopról. Ha bekapcsolom semmi lehetőség nincs hogy belépjek a Biosba vagy valami, egy Asus program jön be, ahol zenéket meg egyéb okosságokat tudok nézni.

Van valakinek valami ötlete?


Betettem a Windows CD-t és bejön egy képernyő (angolul) hogy tegyem be amiről bootolni szeretnék majd nyomjakl meg egy gombot. De akármit csinálok ugyan azt írja ki még egyszer :(


2009. nov. 23. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Szevasz!

Már hogyne lenne, de csak általában tudok válaszolni.

Laptopoknál bekapcsolással egyidejűleg kell nyomni és tartani általában még egy gombot, amig elő nem kerül a BIOS, ahol a bootsequenciát kell beállítani, elölre téve a CD-t. Ha egy a nyomandó gomb, akkor általában ezek közül kerül ki: ESC, F2, F3, F10, INS, DEL..

Nézz utána a manualban, neten konkrét típusra keresve.

Üdv: StMiklos

2009. nov. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!